Hakkımızda

Hakan Doğan 1999 Yılında GaziOsmanpaşa Ünüversitesi Toprak  Bölümünden mezun oldu. Ziraat Mühendisi olarak çalıştı. İlk iş yerini de Salihleraltı'nda açtı.

Tüm bilgi ve çalışmasını  Dikili Bölgesi yaşayanlarının huzurlu zevk alarak yaşamaları için  adayan emek veren kişi oldu. Bilinçli yöneticilerle, işini severek yaşayan insanlarla kaliteli yapının güçleneceğini savunan Doğan toprağın tahlille insan gibi ihtiyaçlarının tesbit edilebileceğini ve sağlıklı toprağın sağlıklı ürünler vereceğine dikkat çekiyor.

Salihleraltı bölgesinde Sebze fidelerinin , toprağın mantar ilacı ile 15 günlük periyotlardaki ilaçlamanın çok gerekli olduğunu, Fidanların çabuk göçme sebebinin hasta ve bilinçsiz gübreleme ile hızlandırıldığını, güllerin çabuk hastalandığını sağlıklı olmalarının mümkün olduğunu "bilene danışmanın önemini"  anlattı.

Örnek olarak "Site ve Çevre ilaçlamalarının haşerelerin larva dönemlerinde başlatılması ve periyodik sağlığa zarar vermeyen ürünlerle yapılması, devamlılığı başarıyı dolayısı ile insanlarımıza huzuru getirecektir" diyor. EREN DOĞAN TARIM olarak bizi takip edenlerle sorunları, çözümlerini, önerilerimizi, gerekli malzemeleri bu sayfalarımızda paylaşacağız.

Bizi izleyin. Huzurlu sağlıklı tatil yaşayın.."

 

X